Choď na obsah Choď na menu
 


Architektura Senice? BLBOSŤ

21. 6. 2009

Obrázok Obrázok

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tak toto patrí do centra mesta? Do fontány? Kto to odsúhlasil asi si nechodí posedieť na lavičku na námestie, alebo je slepý, alebo má choré niečo iné.

Ále pre pár vážených občanov, ktorí si zaplatia reklamu sa na ostatných občanov môžu vyprdnúť. My necvakáme , tak musíme kukat.. Presne tak je to aj s polyfunkčnými budovami, ktoré stavajú už na každom rohu a nik sa nezamýšla či sú potrebné alebo nie. Keby len to, oni ich stavajú a úradníci povolujú napriek tomu, že desiatky občanov proti tomu protestujú. A to nebolo len jedinom prípade. No čo si pomôže hoci aj celá Sotiná proti dákemu zbohatlému podnikateľovi a nenežranému úradníkovi. Oni keď v lete posedávajú pred svojimi haciendami, vychutnávajú si ticho, zeleň, nemyslia na stovky ľudí ktorým postavili pred oknami polyfunkčáky a teraz musia pozerať do betónu.  Nech si postavia jeden pred svojim domom!!!

Podobne to bolo aj s polyfunkčným domom na Sotinskej. Nestačilo že postavili dvojpodlažnú budovu tam kde všetci očakávali zeleň, na úrade im povolili nadstaviť ešte jedno podlažie. Teraz nám slniečko v zime do okienka ani nenakukne. Prečo by aj nepovolili, veď stavbu vykonával Senstav pána ... a to zdravotné stredisko je tam táááák potrebné, veď Poliklinika je až o 60 metrov ďalej.  

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.