Choď na obsah Choď na menu
 


Komunisti: Euroval? NIE!

7. 10. 2011

zdroj: http://www.kss.sk

Video: Britský europoslanec Nigel Farage, člen frakcie Európa slobody a demokracie, hovorí o situácii v Grécku a v súvislosti s tým o situácii v Európskom parlamente a bankovom systéme.

Už celé týždne nám banky, bankári, politici, médiá, analytici, hovorcovia i hovorcovia hovorcov..... tlačia do hláv problém, ktorý nie je našim problémom, ale je problémom bánk, nadnárodných monopolov a korporácií: "Podporte Euroval"! kričia.........
.
Na tejto téme si slovenskí politickí populisti prihrievajú svoju polievočku. Pravicoví populisti na čele so Sulíkom (zhodou "náhod" predsedom parlamentu), skupinka OKS, či pán Matovič sa pokúšajú o vyryžovanie čo najväčších koaličných výhod zo svojich tzv. nesúhlasných postojov.
.
Smer - sociálna demokracia na čele s Róbertom Ficom, na miesto toho, aby chránila záujmy pracujúcich a sociálne slabých, svojim deklarovaným súhlasom s Eurovalom a podporou bankovej nenažratosti kolabujúceho systému chce sa zapáčiť nadriadeným v Bruseli a bezohľadne vytrieskať opakovaný nástup k politickej moci. Všetci na náš úkor, proti nám. Jedným dychom však tvrdia, že v našom záujme. POZOR ! KLAMÚ !
.
Euroval chcú podporiť tým, čo sme ešte nevyrobili. Hodnotou našej budúcej produkcie - na úver.
.
K tomu, ale nemajú mandát. Voliči v ostatných parlamentných voľbách, či už koaliční, alebo opoziční, či tí, ktorí ich volili, alebo nevolili im tento mandát nedali. Robia to tak ako vždy doposiaľ. Tak ako nás okradli o náš spoločný majetok koncentrovaný v štátnom majetku podnikov a družstiev, tak ako okradli naše deti infláciou, nezamestnanosťou a gigantickým zadĺžovaním ekonomiky štátu, k čomu si súhlas nikdy nepýtali.
.
Teraz sa chystajú okradnúť i našich vnukov. Okradnú ich tým, že navyšovaním fondu pôžičiek pre krajiny Eurozóny s nezodpovednou hospodárskou politikou, hodia do bezpodnej diery už i to, čo v budúcnosti majú vyprodukovať naši vnuci.
.
Čo to však znamená pre nás - občanov tejto krajiny ?
.
Nič viac a nič menej len pritiahnutie škrtidla okolo našich krkov. Utiahnutie okov otrokom 21. storočia, zmenšenie dvora a predĺženie biča pre tri nasledujúce generácie.
.
My komunisti s tým nemôžeme a nebudeme súhlasiť. Bohatstvo tejto krajiny a výsledky práce jej ľudu patria tým, ktorí tu žijú a aktívne sa svojou prácou podieľajú na tvorbe hodnôt. Nie bankám, bankárom a zahraničným monopolom.
.
Nemáte na to právo páni. Občania tejto krajiny vám nedali mandát. Nerobte to.