Choď na obsah Choď na menu
 


Bilancovanie po 20 rokoch. / 23 rokov od nástupu tyranie

17. 11. 2009

 

 

Bilancovanie

 

Sľúbili sme si lásku

 

 

 


ObrázokSte tu a postavte sa hrdo, nenechajte sa zbedačovať vydobyte si svoju dôstojnosť ! Či už o ňu nestojíte? Mládež bola vždy revolučná. To však neznamená, že každá revolúcia je spravodlivá. Pýtam sa, bola revolúcia v roku 1989 spravodlivá? Vy, mladší seniori, čo ste demonštrovali v roku 1989, splnili sa Vám Vaše idei ? Vy, mladí, sa zamyslite ako chcete žiť v budúcnosti. Zamyslite sa hlboko nad mojimi slovami a sami si dajte odpoveď.

 

 

 

 

 

 

zdroj:  http://www.kss.sk

17. november 2012 – 23 rokov od nástupu novodobej tyranie kapitálu

.
Názor starý viac ako 2400 rokov z doby Hellénskej demokracie:
"Demokratické zriadenie doplatí na to, že bude chcieť vyhovieť všetkým. Chudobní budú chcieť časť majetku bohatých a demokracia im to dá. Mladí budú chcieť práva starých, ženy budú chcieť práva mužov, cudzinci budú chcieť práva občanov a demokracia im to dá.
Zločinci budú chcieť obsadiť verejné funkcie a demokracia im to umožní. A až zločinci demokraciu nakoniec ovládnu, pretože zločinci od prírody túžia po pozíciách moci, vznikne tyrania horšia, ako dokáže najhoršia monarchia, alebo oligarchia."
.
Sókrátés (v Athénach – v roku 399 pred n. l.)
.
„Zločinci našu demokraciu už ovládli. Začalo sa to pred 23 rokmi v novembri 1989, kedy zahraničím cielene iniciovaný a zmanipulovaný dav za pomoci kúpených hercov, umelcov a médií sám seba ustanovil za vôľu ľudu. Kým ľud pod vplyvom divadelnej eufórie davovej psychózy novembrových námestí pred televíznymi obrazovkami naivne dôverčivo asistoval prázdnym heslám o tzv. demokratizačných zmenách, samozvaní vodcovia davu za jeho chrbtom naštartovali úplnú demontáž ľudovej demokracie, lúpenie spoločného majetku ľudu a rozklad morálky v prospech nastupujúcej tyranie kapitálu.
.
Momentálne sa nachádzame vo fáze upevňovania a rozvoja tyranie riadenej a manipulovanej sofistikovanými inštitúciami nadnárodnej oligarchie, za aktívneho pôsobenia novodobých privatizérov, oligarchov, bankárov, zlodejov, podvodníkov a ich participujúcich politických sluhov zo všetkých parlamentných politických strán v parlamente SR.
.
Teraz, v tejto chvíli nám vládnu podľa názvu - sociálni demokrati. Žiaľ, nie sú ani sociálni, ani demokrati!
.
Sú len ziskuchtivými individualistami priživujúcimi sa na systéme vykorisťovania pracujúcej väčšiny parazitujúcou menšinou., na systéme, ktorý sami pomáhali vytvoriť, úporne ho udržiavajú a zdokonaľujú. Sú poslušnými lokajmi nadnárodného kapitálu a realizátormi záujmov cudzích mocností, politicky riadení z Bruselu, Washingtonu, TelAvivu, ekonomicky podriadení záujmom globalizovaných monopolov cez diktát nastolený Medzinárodným menovým fondom, ako údernej päste globalizovaného nadnárodného kapitálu.
.
Spravodlivejšia a lepšia bola v podmienkach pokračujúceho svetového triedneho boja socialistická diktatúra proletariátu t.j. ľudová demokracia pracujúcej väčšiny, ako súčasná tyrania, ktorú pokrytci honosne nazývajú „demokraciou“.
.
Dnešná politická a ekonomická nadradenosť menšiny t.j. neoburžoáznych privatizérov, bánk, bankárov, zlodejov, príživníkov, klamárov, povaľačov, politických manipulátorov a nimi financovaných vymývačov mozgov prináša pre ľud tejto krajiny len biedu, utrpenie, nezamestnanosť, okrádanie, úpadok morálky a beznádej.
.
Toto je tyrania, ktorú definoval Sókrátés už pred 2411 rokmi. Lepší systém, ako socializmus - komunizmus doposiaľ nikto nevymyslel. Škoda, že sa ho Sókrátés nemohol dožiť.
.
Naše deti, či vnuci sa ho však dožijú. Konajme! Inej schodnej cesty pre ľudstvo niet.“


 

 

 

 

 

Jakešu, čo si videl budúcnosť?

Tak máme za sebou 20 výročie tej šarády "Nežnej revolúcie". Samozrejme nám nezabudli pripomenúť hrdinu z vtedajšej ČT, ktorý prepašoval na verejnosť záznam prejavu  súdruha Jakeša. Tento záznam následne koloval medzi občanmi, kopíroval sa, bavil ľudí,... ale vraj mal aj svoj podiel na prorevolučnej nálade občanov. 

Na internete máme niečo podobné. On tie zmeny predvídal. Posúďte sami. 

 

Odkaz od Miloša:

Neustále opisujete roky socializmu ako roky nedostatku (ale každý mal všetko), radov na banány.

Vtedy ste stáli na banány, teraz na prácu. Vtedy boli banány nadštandard, no dnes je zamestnanie nutnosť,  Až na výnimky čo žijú zo štedrých soc.dávok.

Obrázok

Obrázok